הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שיעור נמוך יותר של דמנציה בקרב חולי פרפור פרוזדורים המטופלים בנוגדי קרישה אוראליים
26.10.17

 

טיפול בנוגדי קרישה אוראליים מפחית את הסיכון לדמנציה בקרב חולי פרפור פרוזדורים, אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם ב- European Heart Journal.

 

במסגרת המחקר השוודי נבדקו 440,000 מבוגרים שאובחנו עם פרפור פרוזדורים וללא היסטוריה של דמנציה. מעל ל- 40% מהנבדקים טופלו בתחילת המחקר באנטגוניסטים לוויטמין K ו- 3% ב- (novel oral anticoagulants (NOACs. לאורך תקופת המעקב, 6% פיתחו דמנציה (1.73 אבחנות פר 100 שנות אדם).

 

ניתוח השוואתי מצא כי חולים שנטלו נוגדי קרישה בתחילת המחקר נהנו מירידה של 29% בסיכון לדמנציה בהשוואה לחולים שלא טופלו בנוגדי קרישה אוראליים. טיפול מוקדם יותר נמצא כמועיל יותר. השפעה מגנה דומה נצפתה על רקע טיפול ב- NOACsו ב- warfarin.

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007