הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ACOG מפרסם הנחיות חדשות בנוגע לזריעה וגינאלית ושימוש באמצעים למניעת היריון
26.10.17

 

ה- (American College of Obstetricians and Gynecologists (ACOG מפרסם הנחיות חדשות לקלינאים:

 

• זריעה וגינאלית: הקבוצה אינה ממליצה על vaginal seeding – הרטבת פיו, אפו ועורו של העובר בנוזל מהנרתיק על מנת להעביר לו חיידקים ובכך למנוע התפתחות מחלות אוטואימוניות. יש להזהיר את היולדות כי הפרקטיקה עשויה להעביר אורגניזמים פתוגניים ליילוד. בנוסף, יש לעודד את הנשים להיבדק להמצאות herpes simplex virus, group B streptococci, Chlamydia trachomatis, ו- Neisseria gonorrhoeae.


• (Long-Acting Reversible Contraception (LARC: הראיות המדעיות מעידות כי LARC מסוימים עשויים לפעול ביעילות גם מעבר לתאריך התפוגה שאושר עבורם על ידי ה- FDA. לדוגמא, התקני נחושת תוך רחמיים עשויים להיות יעילים למשך 12 שנים (בהשוואה לעלון המוצר המפרט יעילות לאורך 10 שנים). ה- ACOG אף מציין כי יש להציע LARC מייד לאחר הלידה, לאחר זירוז לידה או לאחר הפלה מוקדמת.

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007