הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם Lisdexamfetamine יעילה לטיפול בדיכאון?
26.10.17

 

מרבית הסובלים מדיכאון יוני-פולארי עדיין חווים סימפטומים לאחר תחילת הטיפול התרופתי, והללו החווים הקלה חלקית בלבד מצויים בסיכון מוגבר להישנות ופגיעה באיכות החיים.

 

ה- meta-analysis הנוכחית נערכה על מנת לבדוק האם תוספת של טיפול ב- (Lisdexamfetamine (LDX מועילה למבוגרים הסובלים מדיכאון יוני-פולארי. ארבעה מחקרים (971 נבדקים) נכללו בניתוח, משך הטיפול נע בין 6-9 שבועות. למרות שהייתה בטוחה וסבילה, הטיפול ב- LDX לא שיפר את שיעור ההחלמה או התגובה. תגובה מעט טובה יותר נצפתה במסגרתו של מחקר בו טופלו הנבדקים רק ב- (selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs בהשוואה למחקרים בהם טופלו הנבדקים ב- (serotonin norepinephrine reuptake inhibitors (SNRIs.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007