הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר טיפול גנטי חדש ל- Large B-Cell Lymphoma
29.10.17

 

ה- FDA מאשר בפעם השנייה טיפול גנטי חדש והפעם ל- diffuse large B-cell lymphoma, הסוג הנפוץ ביותר של non-Hodgkin lymphoma במבוגרים.

 

(Axicabtagene ciloleucel (Yescarta הוא טיפול מבוסס chimeric antigen receptor (CAR)-T cell המיועד למבוגרים עם large B-cell lymphoma שלא הגיבו כראוי לשני טיפולים קודמים. במהלך הטיפול מופקים תאי ה- T של המטופל, נערך להם טיפול גנטי והם מושתלים בחזרה בגופו על מנת שיאתרו ויהרסו את תאי הלימפומה.

 

נוסף על diffuse large B-cell lymphoma, axicabtagene ciloleucel מיועד לטיפול ב- primary mediastinal large B-cell lymphoma, high grade B-cell lymphoma, ו- diffuse large B cell lymphoma stemming from follicular lymphoma. הטיפול אינו מיועד עבור primary central nervous system lymphoma. מחקר קליני שכלל מעל ל- 10 חולים, מצא כי המחצית שטופלה ב- axicabtagene ciloleucel הדגימה נסיגה מלאה של המחלה.

עלות הטיפול נעה סביב $373,000.

 


 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007