הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קייט פארמה קיבלה אישור מה-FDA לטיפול בסרטן במערכת הלימפה
19.10.17

 

מנהל התרופות והמזון האמריקאי (FDA) אישר את התרופה של קייט פארמה לסרטן במערכת הלימפה. החברה שייסד פרופ' אריה בלדגרין ב־2009, נמכרה באוגוסט לענקית התרופות האמריקאית גיליד תמורת 11.9 מיליארד דולר.

CAR-T, הטכנולוגיה בה עובד הטיפול של קייט, נחשבת לגולת הכותרת בתחום ריפוי הסרטן. הטיפול של קייט פארמה, שנקרא YESCARTA, שנקרא אימונו-תרפיה כולל הוצאה של תאים חיסוניים (תאי T) מדם המטופל, וכאשר תאים אלה מוחזרים לתוך הגוף, הם פונים לתאי הסרטן ומשמידים אותם.

התרופה שאושרה מיועדת לחולי לימפומה שלא נותרו להם אופציות אחרות וזקוקים נואשות לטיפול - כ-3,500 חולים בארה"ב.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך ולילך האומר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007