הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית פרוטליקס נסקה ב-15% לפני שהודיעה על הסכם עם Chiesi
19.10.17

 

עלייה של עד 15% מתחילת המסחר מלמדת שלא כולם בשוק הופתעו לגמרי מהדיווח של חברת פרוטליקס (0.83 +26.91%) , שמפתחת חלבונים תרופתיים בהנדסה גנטית של תאי צמח.

 

פרוטליקס, שמנוהלת על ידי משה מנור, חתמה על הסכם מסחור בלעדי מחוץ לארה"ב של מוצר הדגל של החברה PRX 102 לטיפול במחלת פברי, עם חברת Chiesi האיטלקית. על פי ההסכם, תקבל Chiesi זכות בלעדית לפתח ולמסחר את PRX 102 מחוץ לארה"ב ותשלם מקדמה של 25 מיליון דולר במזומן, 29% משווי השוק הנוכחי של פרוטליקס, ועוד סכום של עד 25 מיליון דולר עבור הוצאות פיתוח אך לא יותר מ-10 מיליון דולר בשנה.

 

פרוטליקס זכאית על פי ההסכם לקבל סכום של עד 320 מיליון דולר אם PRX 102 תעמוד באבני דרך רגולטוריות כלומר תקבל אישורי שיווק וביעדי מכירות. פרוטליקס שתמשיך לייצר את המוצר גם לאחר קבלת אישורי השיווק, תקבל גם תמלוגים מדורגים של 15%-35% על המכירות נטו של המוצר.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007