הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

איתמר מדיקל מתרחבת בארה"ב: חתמה על הסכם הפצה עם פיליפס
19.10.17

 

איתמר מדיקל (121.1 -1.14%) , שבשליטת קרן ויולה (25.3%) וחברת מדטרוניק (14.3%), חתמה על הסכם אסטרטגי עם חברת פיליפס רספרוניקס בארה"ב, שלפיו היא תפיץ מכשור רפואי ושירותים של החברה. ההסכם מצטרף להסכם קיים בין החברות ביפן, שנחתם ב-2014.

 

איתמר, המייצרת ומוכרת מוצרים לאבחון הפרעות נשימה בזמן שינה, מקווה שבעקבות ההסכם היא תוכל להגביר את מכירת מוצריה שלה – ולספק פתרון כולל למחלות קרדיולוגיות. בתגובה להסכם, מנתרת כעת מניית איתמר ביותר מ-9% ומרכזת מחזור מסחר של כ-1.2 מיליון שקל, הגבוה פי 7 מהמחזור הממוצע בה.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>

 

 

מאת גיא ארז

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007