הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

1 מתוך כל 9 גברים בארה"ב נשא של HPV אוראלי
19.10.17

 

כמעט 12% מהגברים האמריקאים נגועים ב- (oral human papillomavirus (HPV, כך מפרסם ה- Annals of Internal Medicine. שיעור ההימצאות בקרב נשים נמוך הרבה יותר, רק כ- 3%.

 

במסגרת המחקר נבדקו כמעט 9000 גברים ונשים בגילאים 18-69 שסיפקו דגימות פומיות כחלק מה- National Health and Nutrition Examination Survey של השנים 2011-2014. להלן עיקרי הממצאים:

 

• זיהומים בסיכון גבוה אותרו בקרב 7% מהגברים ו- 1% מהנשים.


• בקרב גברים ונשים שדיווחו על קיום יחסי מין עם שותף קבוע, זיהומים בסיכון גבוה נמצאו בקרב 13% ו- 4% בהתאמה.


• שיעור ההימצאות של זיהומים בסיכון גבוה היה מרשים במיוחד בקרב גברים עם לפחות שני שותפים לקיום יחסי מין אוראליים לאורך חייהם, 22%.


• שיעור ההימצאות הגבוה ביותר של HPV פומי נצפה בקרב גברים בגילאים 50-54.


• זיהומים ב- HPV פומי היו נפוצים מאוד בקרב אנשים עם HPV באברי המין.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007