הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם דילוג על ארוחת הבוקר מוביל לאכילת יתר מאוחר יותר במהלך היום?
17.10.17

 

לא ברור האם אכילת ארוחת בוקר משפיעה על צריכת האנרגיה היומית בקרב מתבגרים. במסגרת המחקר הנוכחי נבדקה ההשפעה של אכילת או אי אכילת ארוחת בוקר על צריכת האנרגיה והפעילות הגופנית בקרב נערות מתבגרות. במחקר השתתפו 40 נערות, צריכת המזונות תועדה באמצעות יומנים והפעילות הגופנית תועדה באמצעות מדי-תאוצה.

 

נמצא כי צריכת האנרגיה בשעות שלאחר ארוחת הבוקר הייתה גבוהה יותר בקרב הנערות שלא אכלו ארוחת בוקר, אך צריכת האנרגיה היומית הכללית הייתה דווקא גבוהה יותר בקרב הנערות שכן אכלו ארוחת בוקר. צריכת הפחמימות, הסיבים והחלבונים הייתה גבוהה יותר בקרב קבוצת ארוחת הבוקר בעוד שצריכת השומנים הייתה דווקא גבוהה יותר בקרב הקבוצה השנייה.

 

האכילה או אי האכילה של ארוחת הבוקר לא השפיעה על רמת הפעילות הגופנית מאוחר יותר ביום.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007