הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע משיקה מחדש זריקה למניעת הריון
26.09.17

 

חברת טבע (17.17 -0.12%) השיקה היום (ג') מחדש בארה"ב את הגרסה הגנרית ל-Depo Provera - זריקה למניעת הריון במינון של 150 מ"גמ"ל. ב-12 החודשים שהסתיימו ביולי 2017 הסתכמו מכירות התרופה המקורית בארה"ב ב-211 מיליון דולר.

 

ד"ר הפרון פרידריקסדוטיר, סמנכ"לית בכירה ומנכ"לית המו"פ הגנרי של טבע, אמרה שהשיווק המחודש של הזריקה מכניס מוצר נוסף לשוק שהתאפיין עד כה בהיעדר חלופות. לדבריה, מדובר במהלך חשוב עבור המטופלות, אך הוא גם משקף את עליונות המו"פ הגנרי של החברה.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007