הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חברת שירותי המחקר סמארט אסייס בשת"פ אסטרטגי חדש
26.09.17

 

חברת סמארט אסייס (Smart Assays) הישראלית, שמעניקה שירותי מחקר בתחום הביומד, חתמה על הסכם שיתוף-פעולה מחקרי ומסחרי עם חברת Aptuit הבריטית-איטלקית, מהחברות המובילות באירופה בתחום של היערכות לניסויים קליניים וביצוע הניסויים עצמם. Aptuit היא חברה בת של חברת גילוי התרופות Evotech, אשר רכשה את Aptuit לפני מספר חודשים תמורת 300 מיליון אירו.

 

במסגרת ההסכם סמארט אסייס תעזור ל-Aptuit בחדירתה לשוק הישראלי, ואילו מערך השיווק של Aptuit יתמוך בהרחבת פעילותה של סמארט אסייס בשווקים בינלאומיים. ד"ר רפאל מאיר, מייסד ומנכ"ל סמארט אסייס, ציין כי שיתוף-הפעולה האסטרטגי בין שתי החברות יתמקד בין היתר בפיתוח מודלים חדשניים לניסויים פרה קליניים.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007