הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ועדה באיחוד האירופי: לאשר תרופה ישראלית לסרטן הערמונית
26.09.17

 

ועדת הייעוץ הרפואי לאיחוד האירופי המליצה לאשר לשיווק את התרופה Tookad לטיפול בסרטן הערמונית, שפותחה על ידי חברת סטבה ביוטק (Steba). תוקד הוא טיפול מורכב, במסגרתו המטופל נוטל תרופה אולם זו משופעלת רק במקום הגידול, באמצעות אור. המוצר, שפותח על ידי פרופ' אביגדור שרץ ופרופ' יורם סולומון ממכון ויצמן, כבר מאושר לשיווק ונמכר בישראל ובמקסיקו.

 

סטבה ביוטק הוקמה על ידי רפאל הררי ובנו פבריס הררי, יהודים המתגוררים היום בשוויץ, שהקימו חברת תרופות באירופה, Negma laboratories, ומכרו אותה בכ-250 מיליון דולר. סטבה מעסיקה עשרות עובדים, מהם כ-30 ברחובות.

 

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007