הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם ניתן להאריך את תקופת המעקב הפעיל עבור החולים בסרטן הערמונית?
26.09.17

 

מעקב פעיל – אלטרנטיבה לכריתה מיידית של הערמונית או לרדיותרפיה – ננקטת יותר ויותר בקרב חולים עם סרטן ערמונית בסיכון נמוך. המאמר הנוכחי מציג את הניסיון שנאסף על רקע הטיפול ב- 635 חולים המצויים במעקב פעיל: 82% עם מחלה בסיכון נמוך והשאר עם מחלה בסיכון בינוני. המעקב הפעיל לא תוקנן, אך בדיקות נלוות (לדוגמא, MRI, בדיקות גנטיות וביופסיות) נערכו במקרים מסוימים. יתר על כן, נערכו בדיקות תקופתיות של PSA וביופסיות.

 

לאחר חציון מעקב של 4 שנים, רבע מהחולים נמצאו במעקב במשך 7 שנים ומעלה. שליש עברו לבסוף כריתת ערמונית או רדיותרפיה. לאורך תקופת המעקב, אף חולה לא נפטר כתוצאה מסרטן הערמונית, ורק שישה חולים (1%) פיתחו גרורות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007