הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אין לשלול אמצעי מניעה מבוססיםProgestin מנשים בסיכון גבוה ל- HIV
26.09.17

 

ה- CDC מאמץ את עמדתו של ה- World Health Organization אשר ציין כי היתרונות הכרוכים באמצעי מניעה מבוססים זריקות של progestin בלבד עולים על אלו של (medroxyprogesterone acetate (DMPA בקרב נשים המצויות בסיכון גבוה להדבקה ב- HIV.

 

המחקר מעיד כי DMPA עשוי להגביר את הסיכון להדבקה ב- HIV, כך ציינו החוקרים ב- MMWR. אין זה ברור האם מדובר בהשפעה ביולוגית אמיתית או האם הסיכון המוגבר נצפה הודות לשגיאות מתודולוגיות במחקר. יש ליידע את הנשים בנוגע לחששות הללו ויש לנקוט צעדים להפחתת הסיכון, מציין ה- CDC.

 

שתלים, גלולות של פרוגסטין בלבד וגלולות למניעת היריון המשלבות הורמונים, יכולים עדיין לשמש נשים בסיכון גבוה ללא כל חשש.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007