הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

היתרונות של ניתוחים בריאטרים נצפים גם לאחר עשור
24.09.17

 

היתרונות המתקבלים בעקבות Roux-en-Y gastric bypass נצפים גם לאחר עשור, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine.

 

במחקר השתתפו מעל ל- 400 מטופלים שסבלו מהשמנה חמורה ועברו Roux-en-Y gastric bypass, 400 שרצו לעבור את הפרוצדורה אך לא עשו כן, ו- 300 שלא ביקשו ולא עברו את הפרוצדורה.

 

לאחר 12 שנים, הקבוצה שעברה ניתוח איבדה 27% ממשקלה, בהשוואה לירידה של 1%-2% ממשקלם של הנבדקים בשתי הקבוצות האחרות. הקבוצה שעברה את הניתוח אף הציגה סיכון מופחת לפתח סוכרת סוג 2 (3% מול 26%), יתר לחץ דם ו- dyslipidemia. מבין המטופלים שהדגימו נסיגה בתחלואת הסוכרת לאחר שנתיים, 69% אף היו ללא סוכרת לאחר 12 שנים.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007