הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"קרן ברוש רוצה לעשות סיבוב על קמהדע ולהותירה ללא אופק"
19.09.17

 

בשבוע שעבר רכשה קרן ברוש האקטיביסטית 6.2% מחברת התרופות קמהדע, והודיעה על כוונתה להיות פעילה בחברה. הקרן, המנוהלת על-ידי אמיר אפרתי, הצהירה בדיווח שלה ל-SEC (רשות ני"ע בארה"ב), כי היא מנהלת דיאלוג עם קמהדע
לגבי האופן שבו ניתן להשיא ערך לחברה. ברוש, ששווי המניות שרכשה עומד על כ-40 מיליון שקל, ביצעה לאחרונה מהלכי כניסה דומים לחברות אלקוברה, פריון ומטומי.

 

הדיאלוג אולי מתנהל בינתיים באופן קורקטי (והקרן אף מסרה כי אין לה טענות למנכ"ל, עמיר לונדון), אולם מתברר כי גורם המקורב להנהלת קמהדע אינו מרוצה מהמהלך. "קרן ברוש אולי רשמה הישגים בהשקעות באג"ח של קרדן אן.וי ואי.די בי, אולם זו חוכמה קטנה", נאמר על-ידי אותו גורם שפנה ל'גלובס". "מהאג"ח של אדריאל הם גורשו, ובהשקעות שביצעו במניות הם עוד לא הראו שום הישג. לא באלקוברה, לא במטומי ולא בפריון. כל מה שברוש רוצה הוא לעשות סיבוב פיננסי על חברת ביומד מהמוצלחות שקמו פה, להפסיק השקעה במחקר ופיתוח כדי לגרוף רווח גבוה יותר, ולצאת מן החברה כשהיא מותירה אותה ללא אופק קליני ועסקי".

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007