הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מציאות רבודה למנתחים: אוגמדיקס מיקנעם גייסה 7 מיליון דולר
19.09.17

 

חברת אוגמדיקס מיקנעם, המפתחת מערכת ניווט כירורגית באמצעות מציאות רבודה (AR), מדווחת על השלמת סבב גיוס הון בסך 6.7 מיליון דולר בהובלת קרן AO-Invest השוויצית שמתמחה בהשקעות בתחום ההדמיה, הרובוטיקה וניהול הנתונים למערכות בריאות; ובהשתתפות קרן טרה ונצ'ר פרטנרס (Terra Venture Partners).

 

הסכום מצטרף ל-2.4 מיליון דולר שהחברה קיבלה כמענק מרשות החדשנות, בשתי פעימות, במסלול לחברות מתחילות. ההון החדש ישמש את החברה לניסויים קליניים ואישורים רגולטוריים.


מערכת ViZOR של אוגמדיקס היא פתרון מבוסס מציאות רבודה עבור מנתחים, המאפשר להם לראות אל תוך המבנה האנטומי של המנותח במהלך פרוצדורות מורכבות – ללא צורך בהסטת מבט אל מסך מרוחק. היישום הראשון של המערכת הוא עבור ניתוחים זעירים פולשניים של עמוד השדרה.

 

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת רותי לוי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007