הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מוכרת את החלק השני של החטיבה לבריאות האישה ב-1.4 מיליארד דולר
19.09.17

 

בכירי טבע, ובראשם המנכ"ל הזמני יצחק פטרבורג, שמו לעצמם מטרה למכור פעילויות שאינן בתחומי הליבה של טבע במטרה לצמצם את החוב בגובהה 35 מיליארד דולר לאחר מסע רכישות לא מוצלח שכלל את רימסה המקסיקנית ואת אקטביס - החטיבה הגנרית של אלרגן.

היום טבע מדווחת כי היא חתמה על הסכם סופי עם קרן CVC Capital Partners למכירת תיק מוצרים מתוך עסק בריאות האישה הגלובלי של טבע, הכולל מוצרי אמצעי מניעה, פוריות , גיל המעבר ואוסטיאופורוזיס תמורת 703 מיליון דולר במזומן.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007