הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תוספת של טיפול שבועי ב- Exenatide אינה משפרת את הפרוגנוזה הקרדיווסקולארית בקרב החולים בסוכרת 2
19.09.17

 

תוספת של (exenatide (Byetta לטיפול הסטנדרטי אינה משפרת את הפרוגנוזה הקרדיווסקולארית של החולים בסוכרת סוג 2, אלו מסקנותיו של מחקר ממומן בינלאומי שפורסם ב- New England Journal of Medicine והוצג בוועידה השנתית של ה- European Association for the Study of Diabetes.

 

כ- 15,000 מבוגרים חולקו בצורה אקראית לקבלת תוספת שבועית של exenatide או פלסבו, לטיפול הסטנדרטי בסוכרת סוג 2. כשלושה רבעים מהנבדקים הציגו היסטוריה של אירועים קרדיווסקולאריים.

 

לאורך חציון מעקב של 3 שנים, שיעור ההיארעות של מטרת המחקר המשולבת – תמותה מאירוע קרדיווסקולארי, אוטם שריר לב לא קטלני, או שבץ לא קטלני – היה דומה בקרב שתי הקבוצות (11.4% ו- 12.2%, בהתאמה). לא נמצא כי ההיסטוריה של אירועים קרדיווסקולאריים השפיעה על התוצאות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007