הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תרופה לטיפול בסוכרת סוג 2 משפרת את השליטה הגליקמית בקרב החולים בסוכרת סוג 1
19.09.17

 

התרופה dapagliflozin – המיועדת לטיפול בסוכרת סוג 2, יעילה גם לטיפול בסוכרת סוג 1 – כאשר היא מוספת לטיפול באינסולין, אלו ממצאיו של מחקר ממומן בין לאומי שפורסם בכתב העת Lancet Diabetes & Endocrinology.

 

מעל ל- 800 מבוגרים עם סוכרת סוג 1 לא מאוזנת למרות טיפול בן 12 חודשים לפחות באינסולין חולקו באופן אקראי לקבלת תוספת טיפול ב- dapagliflozin (5 או 10 מ"ג ליום) או פלסבו. מינון האינסולין תוקנן בהתאם לאורך המחקר.

 

מתחילת המחקר ולמשך 24 שבועות נמצא כי טיפול ב- dapagliflozin בשני המינונים הפחית את רמות ה- hemoglobin A1c במידה משמעותית יותר בהשוואה לפלסבו (הבדל של כ- 0.43%). שיעור ההיארעות של היפוגליקמיה היה דומה בקרב שתי קבוצות המחקר. יתר על כן, ההיארעות של diabetic ketoacidosis – חשש שעלה לאחרונה על רקע הטיפול ב- dapagliflozin – הייתה דומה בקרב שתי הקבוצות.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007