הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר לשיווק אפליקציה רפואית לטלפונים ניידים המיועדת לטיפול בהתמכרות לחומרים אסורים
19.09.17

 

ה- FDA הודיע כי אישר לשיווק אפליקציה חדשה לטלפונים חכמים המיועדת לסייע לטיפול באנשים הסובלים מהפרעות התמכרות.

 

ה- Reset app הכוללת אפליקציה למטופל ולוח בקרה (dashboard) למטפל, המספקים טיפול קוגניטיבי התנהגותי לאנשים הסובלים מהפרעות התמכרות לאלכוהול, קוקאין, מריחואנה, או התמכרות למספר חומרים. האפליקציה מיועדת לשימוש כתוספת לטיפול מרפאתי.

 

מחקר שארך 12 שבועות וכלל כ- 400 מטופלים שקיבלו טיפול סטנדרטי עם או ללא האפליקציה מצא כי מטופלים הסובלים מהתמכרות לאלכוהול, קוקאין, מריחואנה וחומרים ממריצים שהשתמשו באפליקציה הציגו שיעור גמילה של 40% בהשוואה ל- 18% מהמטופלים שלא השתמשו באפליקציה.

 

המחקר לא מצא תועלת בקרב מטופלים שדיווחו על התמכרות לאופיאטים.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007