הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חדרי בריחה, חדרי מיון וניתוחים רובוטיים
12.09.17

 

היום, יום שלישי 12 בספטמבר 2017, מתקיים בטכניון כנס בינלאומי בנושא “בית החולים החכם”. הכנס עוסקק בטכנולוגיות החדשות הנכנסות לבית החולים בהשפעתן על הארכיטקטורה והתכנון של בתי החולים ועל רווחת החולים ועל ובריאותם. הכנס מתקיים באודיטוריום הפקולטה למדעי המחשב.

 

את הכנס תפתח הרצאתו של פרופ’ אלון וולף מהפקולטה להנדסת מכונות בטכניון, בנושא המהפכה הרביעית ברפואה. פרופ’ וולף (https://meeng.technion.ac.il/he/snake-robots/) פיתח את הרובוט-נחש הראשון המסייע למנתחים להגיע למקומות מורכבים בגוף האדם דרך חור גישה זעיר. לפני כשבועיים בוצע בבית החולים האוניברסיטאי ג’ורג’ וושינגטון בארה”ב הניתוח הראשון בהיסטוריה להסרת גידול בחלל הבטן ללא יצירת נקב בגוף, וזאת באמצעות המיכשור של חברת Medrobotics שהוקמה על בסיס מחקריו של פרופ’ וולף.

   

 

לידיעה >>

 
 
מאת הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007