הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מממשת: מוכרת את הזכויות לאמצעי המניעה פארגרד ב-1.1 מיליארד דולר
12.09.17

 

חברת טבע (18.5 +19.35%) חתמה על הסכם למכירת פארגרד (Paragard), התקן תוך רחמי למניעת הריון, תמורת 1.1 מיליארד דולר במזומן. הרוכשת היא החברה הפרטית CooperSurgical. המכירה כוללת מפעל של טבע בעיר באפלו שבניו יורק שעיסוקו הבלעדי הוא ייצור פארגרד. ב-12 החודשים שהסתיימו ביוני 2017, הסתכמו מכירות הפארגרד ב-168 מיליון דולר.

 

מכירת פרגרד היא חלק מהליך מימוש נכסים, שאינם בליבת עסקיה של טבע - כמו מוצרי בריאות האישה, תרופות נגד סרטן ותרופות נגד כאב שמשווקות באירופה; חברת Medis האיסלנדית שמפתחת תרופות גנריות עבור חברות אחרות; ומוצרי מערכת הנשימה. המכירה נעשית במטרה להקטין במהירות את חובה הפיננסי של החברה, שהסתכם ב-35.1 מיליארד דולר נכון לסוף הרבעון השני של 2017.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007