הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מוכרת מוצר לבריאות האשה תמורת 1.1 מיליארד דולר
12.09.17

 

חברת קולפלנט, המייצרת קולגן אנושי בעלי טבק מהונדסים גנטית, הודיעה על כוונתה לרשום את מניותיה לנאסד"ק. ההחלטה התקבלה בעקבות השקעה של 5 מיליון דולר ממשקיע אמריקאי. ההשקעה דווחה בשבוע שעבר. מניית קולפלנט עלתה ב-12% והחברה נסחרת לפי שווי של 63 מיליון שקל. בשנה האחרונה מניית החברה איבדה 67% משוויה.

 

המשקיע התנה חלק מהשקעתו ברישום לנאסד"ק, ובדוח החברה מצוין כי אותו משקיע אף יעזור לחברה בתהליך זה. שם המשקיע לא פורסם, אך הוא יתגלה בקרוב כאשר יהפוך לבעל עניין בחברה.

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007