הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קרן מלגות חדשה תעודד לימודי בריאות תעסוקתית
12.09.17


משרד העבודה והרווחה מייסד תוכנית מלגות חדשה ללימודי בריאות תעסוקתית, כך נודע ל"כלכליסט". בתוכנית יחולקו 50 מלגות בגובה 15 אלף שקל לסטודנטים שישלימו תואר שני בלימודי בריאות ובטיחות תעסוקתית, בעלות כוללת של 750 אלף שקל. היוזמה באה על רקע עלייה עקבית בדיווחים על מחלות תעסוקתיות, מ־1,160 מקרים ב־2011 ל־2,036 מקרים ב־2015.

 

התכנית תילמד באוניברסיטאות תל־אביב וחיפה, ומיועדת לבוגרי תואר ראשון במדעים ובהנדסה. כל מלגאי יקבל 4,000 שקל בתום השנה הראשונה ו־11 אלף שקל נוספים עם השלמת התואר.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת ספי קרופסקי
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007