הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתר



כניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנה שלישית של החיסון MMR עשויה לסייע למנוע זיהום בחזרת במהלך התפרצות של המחלה
12.09.17

 

מנה שלישית של החיסון נגד (measles-mumps-rubella (MMR סייעה למנוע תחלואה בחזרת במהלך התפרצות של המחלה שהתרחשה באוניברסיטת Iowa ב- 2015-16, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת New England Journal of Medicine.

 

מתוך כ- 20,000 סטודנטים, הרוב קיבלו לפחות שתי מנות של החיסון נגד MMR לפני תחילת ההתפרצות וכ- 4800 אף קיבלו מנת חיסון שלישית לאורך ההתפרצות.


נמצא כי הסיכון לחזרת היה נמוך יותר בקרב הסטודנטים שקיבלו את מנת החיסון השלישית בהשוואה לאלו שקיבלו רק שתי מנות של החיסון (6.7 מול 14.5 מקרים פר אוכלוסייה של 1000).

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007