הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תשכחו מהוזלה: משרד הבריאות מושך את רפורמת התמרוקים
7.09.17

 

דרמה בוועדת הבריאות של הכנסת: משרד הבריאות הודיע הבוקר (ה') כי הוא מושך את רפורמת התמרוקים, המכונה גם "רפורמת הקולגייט", שנידונה רבות בחודשים האחרונים והייתה אמורה להיכנס לתוקפה החודש.

 

מטרת הרפורמה הייתה להקל את הרגולציה על יבוא מקביל של תמרוקים, כלומר מוצרי טואלטיקה וקוסמטיקה, ולפתוח את השוק כך שיעבוד לפי הרגולציה באירופה, ובכך להגדיל את התחרות ולהביא להורדת מחירים בענף.

 

הרקע להפסקה נובע מהתחושה של אנשי משרד הבריאות שאין ביכולתם לממשל את המהלך שיצאו אליו, ונציג המשרד ציין בדיון כי "בתקופה האחרונה צצו הרבה מאוד בקשות לשינויים והשגות על דברים שקורים באירופה ולא יכולים להתקיים פה. קיבלנו פניות מארה"ב ומאירופה, ממשרדי ממשלה נוספים ומהתעשיינים. אנחנו צריכים לבחון את כל הנקודות ולהביא מודל שיעבוד פה. אני לא רוצה להתקדם עם מודל שגורמים רבים טוענים שהם לא יכולים להתמודד איתו. יש סוגיות עקרוניות שאנחנו רוצים לברר לפני שמתקדמים הלאה".

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת שני מוזס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007