הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה-FDA קבע כי אורמד תצטרך לעבור את מסלול הניסויים המלא
7.09.17

 

חברת אורמד , המפתחת אינסולין הניתן בבליעה, הודיעה כי בפגישה עם ה-FDA, רשות המזון והתרופות האמריקאית, נקבע כי כדי לאשר את המוצר שלה, תצטרך החברה לעבור את מסלול הניסויים המלא לתרופה ביולוגית (BLA), ולא את המסלול המקוצר (505b2).

 

בעקבות ההודעה עלתה מניית אורמד בכ-11% במהלך המסחר בתל-אביב והשלימה בסך-הכול עלייה של 15% מאז נרשמה למסחר בארץ בתחילת יולי. שווי החברה עומד על 412 מיליון שקל. אורמד נסחרת במקביל בנאסד"ק, שם התמזגה לשלד כבר לפני למעלה מעשור.

 

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007