הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

כך הוציאה קייט מגיליאד מחיר אסטרונומי טרם אישור המוצר
7.09.17

עסקת המכירה של חברת התרופות לסרטן קייט פארמה לענקית הביוטק גיליאד לפי שווי של 11.9 מיליארד דולר, שנחתמה לפני כשבועיים, הייתה הגדולה ביותר בהיסטוריה לחברה שהמוצר שלה נמצא בשלב של טרום-אישור. כיצד הצליח פרופ' אריה בלדגרין, הישראלי-אמריקאי העומד מאחורי קייט פארמה - שצפוי לשלשל לכיסו בעקבות העסקה סכום של לפחות 596 מיליון דולר - להשיג את הסכום הזה מגיליאד?

 

מסמכים שהגישה קייט לבורסה האמריקאית בקשר עם העסקה המתוכננת, חושפים כיצד הושג המחיר, וגם את הלבטים הפנימיים בחברה סביב השאלה האם להימכר, ואם כן, באיזה מתכונת.

קייט פארמה נפגשה במהלך חייה הקצרים עם יותר מ-100 חברות, ובהן גם גיליאד האמריקאית, לצורך שיתופי-פעולה שונים. ואולם המגעים עם גיליאד עלו מדרגה לאחר פגישה לא רשמית בין בכירים משתי החברות בכנס שנערך בינואר 2017.

 

לכתבה בגלובס >>

 

 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007