הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר שילוב תרופתי חדש לטיפול בזיהומים מסובכים בדרכי השתן
7.09.17

 

ה- FDA אישר טיפול תרופתי משולב חדש - meropenem-vaborbactam – לטיפול במבוגרים עם זיהומים מורכבים בדרכי השתן (כולל pyelonephritis) הנגרמים על ידי Escherichia coli, Klebsiella pneumoniae, או Enterobacter cloacae. התרופה המיועדת למתן תוך ורידי תשווק תחת השם Vabomere.

 

מחקר שכלל כ- 550 נבדקים מצא כי עבור זיהומים מסובכים בדרכי השתן, השילוב של meropenem-vaborbactam היה יעיל יותר מ- piperacillin-tazobactam. 98% מהמטופלים בטיפול החדש הדגימו תרביות שתן שליליות ושיפור בסימפטומים, בהשוואה ל- 94% מהמטופלים ב- piperacillin-tazobactam.

 

הטיפול החדש אינו מיועד לחולים עם היסטוריה של תגובות אנאפילקטיות ל- beta-lactams. יתר על כן, על מנת להקטין את הסיכון להתפתחותם של חיידקים עמידים, יש לשמור את התרופה לטיפול אך ורק בזיהומים הנגרמים על ידי זני החיידקים הרגישים לה.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007