הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

SSRIs ו- SNRIs יעילים יותר מפלסבו לטיפול בצעירים הסובלים מהפרעות פסיכיאטריות
7.09.17

 

(Selective serotonin reuptake inhibitors (SSRIs ו- (serotonin norepinephrine inhibitors (SNRIS יעילים יותר מפלסבו לטיפול בהפרעות פסיכיאטריות בקרב ילדים ומתבגרים, אלו מסקנותיה של meta-analysis שפורסמה ב- JAMA Psychiatry.

 

בניתוח נכללו 36 מחקרים ו- 6800 נבדקים מתחת לגיל 18.

 

נמצא כי SSRIs ו- SNRIs היו יעילים יותר מפלסבו לטיפול בדיכאון, חרדה והפרעות אובססיביות-קומפולסיביות, אך כי סה"כ ההשפעה הייתה יחסית קטנה. הטיפול היה יעיל יותר עבור דיכאון בהשוואה לחרדה. נמצא קשר בין הטיפול בנוגדי הדיכאון ובין שכיחות גבוהה יותר של תופעות וואי, כמו גם פרישה מהמחקרים עקב תופעות לוואי.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007