הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם נמצאו ראיות חדשות התומכות בביצוע בדיקות סקר לאיתור סרטן הערמונית?
7.09.17

ניתוח חדש של מידע מארה"ב ומאירופה תומך בביצוע בדיקות סקר מבוססות (prostate-specific antigen (PSA לאיתור סרטן הערמונית. כך מפרסם ה- Annals of Internal Medicine.

 

החוקרים ניתחו שוב מידע מהמחקר European Randomized Study of Screening for Prostate Cancer אשר הדגים ירידה בסיכון לתמותה עם בדיקות הסקר ומהמחקר האמריקאי Prostate, Lung, Colorectal, and Ovarian Cancer Screening Trial אשר לא מצא כל הבדלים בסיכון לתמותה.

במסגרת הניתוח החדש, ניסו החוקרים להתייחס לשיעור הגבוה של בדיקות הסקר מבוססות PSA אשר "זיהמו" את קבוצת הביקורת במחקר האמריקאי. לבסוף סיכמו החוקרים כי תוצאותיהם של שני המחקרים הדגימו ירידה של 25%-30% בשיעורי התמותה עקב סרטן הערמונית לאורך מעקב של 11 שנים.

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007