הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר מערכת חדשה לבדיקות ממוגרפיה
7.09.17

 

ה- FDA אישר לשיווק מערכת דיגיטלית בדו מימד לבדיקות ממוגרפיה המאפשרת לנבדקת להתאים את מידת הלחץ המופעל על החזה טרם מבוצע הצילום הדיגיטלי.

 

"חלק מהנבדקות עשויות לחוות מתח או חרדה מפני חוסר הנוחות הכרוך בלחץ המופעל במהלך בדיקת הממוגרפיה," ציינו גורמים ב- FDA. "המערכת החדשה מספקת למטופלת מידה מסוימת של שליטה על מידת הלחץ המופעל במהלך הבדיקה."

 

במהלך השימוש ב- Senographe Pristina with Self-Compression, הטכנאית מושיבה את הנבדקת ומתחילה להפעיל לחץ תוך הנחיית הנבדקת לכוונון מידת הלחץ המופעל באמצעות שלט רחוק. לאחר מכן תבדוק הטכנאית את מיקום החזה ואת מידת הלחץ טרם יבוצע הצילום על מנת לוודא ששניהם מספקים.

לידיעה>>

 

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007