הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ניו־פארם ומכבי: הרשות הקלה עם סופר־פארם
5.09.17


רשות ההגבלים העסקיים הגישה בסוף השבוע לבית הדין להגבלים עסקיים את הבקשה לאישור הצו המוסכם שגיבשה עם סופר־פארם לטיפול בהסכמי הבלעדיות שלה לקניונים ולמרכזי מסחר. ל"כלכליסט" נודע כי לצו הוגשו התנגדויות מצד ניו־פארם ומכבי שירותי בריאות, התוקפות את ההסכמות שגיבשה הממונה על הגבלים מיכל הלפרין עם סופר־פארם. שתי החברות מתנגדות לסיכום שלפיו 18 מסניפי סופר־פארם ימשיכו ליהנות מבלעדיות במכירת תרופות מרשם במתחמים שבהם הם פועלים למשך ארבע שנים מיום אישור הצו. פרט לסניפים אלו שזכו לתקופת חסד, רשות ההגבלים הורתה לסופר־פארם לחסל את הסדרי הבלעדיות ב־120 סניפים אחרים בתוך שישה חודשים מאישור הצו. הרשת מפעילה בסך הכל 230 סניפים בישראל.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>

 
 
מאת אורנה יפת
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007