הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ההתקדמות הטבעית והקינטיקה של גידולים מסוג Papillary Thyroid Cancers במהלך מעקב פעיל
5.09.17

 

מרבית החולים עם Papillary Thyroid Cancers בסיכון נמוך אינם חווים התקדמות של הנגעים בתוך חמש שנים – ממצא המעיד כי מעקב פעיל מהווה אפשרות בטוחה עבור החולים הללו, כך מציע מחקר תצפית שפורסם ב- JAMA Otolaryngology—Head & Neck Surgery.

 

במסגרת המחקר האמריקאי נערך מעקב אחר כ- 300 חולים עם גידולים בסיכון נמוך (גודל 1.5 ס"מ ומטה). לאורך חציון מעקב של 25 חודשים, רק 4% מהחולים הדגימו גידולים שגדלו מעבר ל- 3 ס"מ. לאחר חמש שנים ושיעור ההיארעות הכללי של התקדמות הגידולים היה 12%.

 

בקרב כל החולים עם גידולים שהתקדמו, נפח הגידול עלה בלפחות 50% לפני שהגידול גדל מעל ל- 3 ס"מ. חולים מתחת לגיל 50 בעת האבחנה והללו עבורם נקבע כי מעקב פעיל אינו מתאים, הציגו את הסיכון הגבוה ביותר להתקדמות המחלה.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007