הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA מאשר את הטיפול הראשון בארה"ב עבור מחלת Chagas
5.09.17

 

ה- U.S. Food and Drug Administration הודיע כי אישר את התרופה benznidazole לטיפול במחלת Chagas, זיהום טפילי, עבור ילדים בגילאים 2-12 שנים.

 

המחלה נפוצה יותר באמריקה הלטינית, אך על פי הערכות שונות שיעור המקרים בארה"ב נע אף הוא סביב 300,000 מקרים.

 

במסגרתו של מחקר שכלל ילדים בגילאים 6-12 שנים החולים ב- Chagas, נמצא כי כ- 60% מהללו שטופלו ב- benznidazole הדגימו בדיקות נוגדנים שליליות, בהשוואה ל- 14% מהללו שטופלו בפלסבו. במסגרת המחקר תועדה היארעות של תופעות לוואי חמורות ובהן תגובות בעור, השפעות על מערכת העצבים ודיכוי מח העצם. התרופה אינה מיועדת לנשים בהיריון.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007