הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מי עלול להידבק בחיידק שגורם לסרטן הקיבה
3.09.17


700– 650 איש בישראל חולים מדי שנה בסרטן הקיבה. החיידק הליקובקטר פילורי מגדיל את הסיכון לסרטן זה ונמצא אצל כ-70% מהחולים. לכן נשאלת השאלה אם טיפול נגדו יכול להפחית את הסיכון למחלה. הליקובקטר פילורי משחרר אנזים שמנטרל את הסביבה החומצית של הקיבה וכך מאפשר לו לשרוד ולהתרבות בה. כך, הוא נצמד לרירית הקיבה, משחרר אנטיגנים שונים (חלבונים שמערכת החיסון מזהה כחומר זר), מה שגורם להפרשת ציטוקינים (חלבונים מעודדי דלקת). וכך הוא יוצר סביבו דלקת ואף עלול לגרום למוות של תאי הקיבה מסביב. 

 

 

לכתבה בהארץ >>

 
 
מאת סלבה ברד
הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007