הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חמצן ב-36 מיליון שקל: נובולוג קונה את השליטה במדיקוויפ
3.09.17

 

יום לאחר פרסום דו"חותיה הכספיים לרבעון השני של 2017, דיווחה אתמול (ו') חברת הלוגיסטיקה הרפואית נובולוג (172.3 -0.98%) למשקיעים כי היא רוכשת את השליטה (70%) בחברת מדיקוויפ תמורת 35.5 מיליון שקל. החברה הנרכשת עוסקת בשירותי אספקה ותמיכה של מכשור הנשמה ביתי ומכשור לטיפול בהפרעות שינה.

 

מדיקוויפ, שהיתה עד כה חברה פרטית, נהנתה ב-2016 מהכנסות של כ-29 מיליון שקל, עלייה של 26% ביחס להכנסותיה בשנה הקודמת. הרווח התפעולי בשנה זו הסתכם ב-4.5 מיליון שקל, לעומת 4.4 מיליון שקל ב-2015.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת אורי תומר

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007