הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מניית חברת הביומד סלקט נמחקת מהמסחר בבורסה של ת"א
3.09.17

 

מה שלא הסכימו לעשות ב-27 השנים מאז הקמתו של בית החולים מעייני הישועה בבני-ברק, צפויים לעשות בימים הקרובים חברי הנהלת המרכז הרפואי: לאמץ את ההסכם הקיבוצי של הסתדרות האחים והאחיות ולשפר את התנאים של העובדות. מה השתנה פתאום? כל הגורמים בבית החולים מסכימים: התחרות שקמה לאחרונה מדרום, עם תחילת פעילותו של בית החולים הציבורי של אסותא באשדוד.

 

ל"גלובס" נודע כי שורה של אחיות התפטרו בשבועות האחרונים ממעייני הישועה ועזבו לטובת בית החולים החדש. ברוב המקרים מדובר באחיות מיילדות, שהביקוש להן נחשב גבוה בין היתר בזכות העובדה שמדובר באחד התחומים הרווחיים ביותר בבתי החולים. גורמים שונים בהנהלת המוסד דבקו בסירוב לאמץ את ההסכם הקיבוצי שחל על מרבית האחיות במערכת הבריאות, לא רק כשיקול כלכלי אלא בעיקר מתוך תפיסה אידיאולוגית ולאור הסתייגות מצד ועד הרבנים. ההנהלה חשבה תחילה שתוכל לפתור את המשבר באמצעות מענקים שיינתנו למיילדות חדשות שיצטרפו, אולם בשל החרפה במשבר ובהובלת המנכ"ל פרופ' מוטי רביד הוחלט לאמץ בסופו של דבר את ההסכם הקיבוצי כך שיחול על כלל האחיות בבית החולים.

 

  

לכתבה בגלובס >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007