הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם אנו מתקדמים לפיתוחו של טיפול נוגד דלקת למחלות טרשתיות?
3.09.17

 

עורכי המחקר ניסו לבדוק האם הטיפול בנוגדן החד שבטי האנושי canakinumab המעכב את הציטוקין interleukin-1β החיוני לתגובה הדלקתית יעיל למניעת התחלואה.

 

10,061 משתתפי המחקר אשר הציגו היסטוריה של אוטם שריר הלב ורמות גבוהות של hs-CRP חולקו אקראית לקבלת אחד מתוך שלושה מינונים של canakinumab (50, 150 או 300 מ"ג) או פלסבו, מדי שלושה חודשים. לאחר ארבע שנים, ירדו רמות ה- hs-CRP בהשוואה לתחילת המחקר בכל שלוש קבוצות הטיפול, ובאופן תלוי מינון. בנוגע למטרת המחקר – מניעת אוטם שריר לב או שבץ לא קטלניים ואירועים קרדיווסקולאריים קטלניים – רק המינון של 150 מ"ג הדגים מובהקות סטטיסטית.

 

בהשוואה לפלסבו, הטיפול ב- canakinumab נמצא קשור עם שיעור מוגבר של זיהומים קטלניים, שיעור נמוך יותר של תמותה ממחלת הסרטן והיעדר הבדל בשיעורי התמותה מכל הסיבות.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
05/09/17, 13:45
רות לומניצר
תיקון מונח בכתבה האם אנו מתקדמים לפיתוחו של טיפול נוגד דלקת למחלות טרשתיות?
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007