הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול נוגד קרישה כפול בטוח ויעיל עבור חולים עם פרפור פרוזדורים ותומכן חדש
3.09.17

 

חולים עם פרפור פרוזדורים וסטנט – טיפול משולש ב- warfarin, P2Y12 inhibitor ומינון נמוך של אספירין – יעיל למניעת תסחיפים ופקקת באזור הסטנט, אך במחיר סיכון מוגבר לאירועי דמם. לאחרונה נמצא במסגרת המחקר PIONEER-AF כי rivaroxaban במינונים נמוכים מאלו המאושרים למניעת שבץ פלוס P2Y12 inhibitor לא הגבירו את הסיכון לפקקת באזור הסטנט והפחיתו את הסיכון לדמם, בהשוואה לטיפול המשולש הסטנדרטי.

 

במסגרת המחקר הממומן RE-DUAL, חולקו אקראית 2725 חולים עם פרפור פרוזדורים וסטנט חדש לקבלת טיפול משולב ב- dabigatran פלוס clopidogrel או ticagrelor – או טיפול משולש ב- warfarin, clopidogrel או ticagrelor ומינון נמוך של אספירין למשך 1-3 חודשים בהתאם לסוג הסטנט.

 

שיעור ההיארעות של אירועי דמם חמורים או לא חמורים היה נמוך יותר בקרב המטופלים בטיפול הכפול בהשוואה למשולש. כמו כן נמצא כי הטיפול הכפול לא היה נחות מהמשולש למניעת אירועים קרדיווסקולאריים או תמותה.

 

 

לידיעה >>


 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007