הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סוכר נגד סרטן
27.08.17

 

סוכר איננו חומר בריא במיוחד, אך מולקולת סוכר מיוחדת שסונתזה במעבדה יכולה לעזור לרופאים להילחם במחלת הסרטן. היא עושה זאת על ידי קישור לחלבון נפוץ בתאים סרטניים.

 

החלבון, גלקטין-1, שייך למשפחת הגלקטינים – חלבונים שמסוגלים לקשור פחמימות (סוכרים מורכבים) מסוימות. התכונה הזאת מאפשרת להם לקשור חלבונים אחרים, שבמהלך ייצורם נוספות להם פחמימות כאלה. בעקבות זאת הגלקטינים משפיעים על תהליכים תאיים רבים, ביניהם מוות ושרידות של תאים. הם גם חשובים לתקשורת בין תאים ולקשר הפיזי ביניהם, ויש להם השפעה חשובה על תהליכים סרטניים.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>

 

 

מאת ד"ר יוחאי וולף

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007