הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טיפול מונחה Natriuretic Peptide אינו יעיל יותר מהטיפול המקובל עבור חולים עם אי ספיקת לב
27.08.17

 

השימוש ברמות ה- Natriuretic Peptide על מנת להנחות את הטיפול הרפואי בחולים עם אי ספיקת לב המצויים בסיכון גבוה, אינו יעיל יותר מהטיפול הרפואי המקובל, אלו מסקנותיו של המחקר שפורסם בכתב העת JAMA .

 

כ- 900 מבוגרים עם אי ספיקת לב כרונית ונפח פעימה מופחת, נוסף על רמות גבוהות של amino-terminal pro–B-type natriuretic peptide (NT-proBNP), חולקו באופן אקראי לקבלת טיפול מונחה NT-proBNP או טיפול רפואי אופטימאלי בלבד (קבוצת הביקורת). בקרב קבוצת המחקר – הטיפול הותאם כך שיושגו רמות NT-proBNP הנמוכות מ- 1000 pg/mL.

 

לאורך 15 חודשי המעקב, מטרת המחקר העיקרית – היארעות משולבת של אשפוז עקב אי ספיקת לב או מוות מגורם קרדיווסקולארי – התרחשה באופן דומה בקרב שתי הקבוצות (37%). המחקר הופסק בשלב מוקדם לאור התוצאות.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007