הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- ACOG מפרסם את המלצותיו לאבחנה וטיפול בהשמנה בקרב מתבגרים
27.08.17

 

ה- American College of Obstetricians and Gynecologists מפרסם מספר המלצות לטיפול בעודף משקל במהלך גיל ההתבגרות, להלן עיקרי הדברים:

 

• על רופאי הנשים והגניקולוגים להיות ערים לעודף משקל בקבוצת גיל זו ולהמליץ על ייעוץ התנהגותי למתבגרות עם עודף משקל או השמנה.
• אין למנוע אמצעי מניעה אוראליים המשמשים במצבי חירום ממתבגרות או נשים עם עודף משקל היות ולא ידוע מעל לאיזה משקל הופכים האמצעים הללו ללא יעילים.
• יש לוודא כי מתבגרים עם משקל עודף אינם סובלים ממעשי בריונות או דיכאון.
• יש להזהיר מפני השימוש בתוספים לירידה במשקל.

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007