הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

נפתחה המחלקה החדשה לכירורגית ילדים בשיבא
24.08.17

 

אנו שמחים לבשר על פתיחתה של המחלקה לכירורגית ילדים במשכנה החדש, בבית החולים אדמונד ולילי ספרא לילדים. המחלקה החדשה מצוידת במיטב הטכנולוגיה המתקדמת ומאפשרת שהות נעימה יותדר לילדים המאושפזים ובני משפחותיהם.

המחלקה מונה 16 חדרים הכוללים גם חדרי בידוד מרווחים. המחלקה כוללת גם חדר טיפול מוגבר עבור מטופלים הזקוקים למעקב צמוד, בנוסף לציוד המתקדם, במחלקה הוצבו אמצעי בטיחות חדישים ומשוכללים הכוללים אמצעי בקרה וניטור. מוניטורים רבים פוזרו ברחבי המחלקה המאפשרים מעקב מיידי ונגיש של הצוות הרפואי. 

 

 

לכתבה בשיבא >>

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007