הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מרק תקים מעבדה לחדשנות טכנולוגית בישראל ב-20 מ' אירו
24.08.17

 

מרק (Merck), ענקית הפארמה הגרמנית, הודיעה על הקמת מעבדה לחדשנות טכנולוגית שתשמש כחממה לחברות הזנק בישראל. החממה, שתיקרא PMatX, תתמקד בנושא האלקטרוניקה של הדור הבא. התוכנית תזכה לתמיכה של שותפים נוספים, כולל יצרנית פתרונות הדפוס HP וקרן ההון סיכון Battery. הקמתה של PMatX נתמכת על ידי הרשות לחדשנות בישראל במסגרת תוכנית מעבדת החדשנות הטכנולוגית של הרשות. חברת מרק מובילה את התוכנית, שתנוהל על ידי Merck Ventures - קרן הון הסיכון של מרק. נפח ההשקעה הכולל יהיה כ-20 מיליון אירו, וההתחייבות הראשונית היא לשלוש שנים.

 

  

לכתבה בגלובס >>מאת טלי ציפורי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007