הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקת ממוגרפיה שנתית החל מגיל 40 מפחיתה את שיעורי התמותה
24.08.17

 

נמצא קשר בין בדיקת ממוגרפיה שנתית החל מגיל 40 והפחתה בשיעורי התמותה – כמו גם עלייה בשיעור הנגעים השפירים המאובחנים. כך מפרסם כתב העת Cancer.

 

באמצעות מודל המבוסס על מידע מה- Cancer Intervention and Surveillance Modeling Network (CISNET) השוו החוקרים את היתרונות והסיכונים של שלוש אסטרטגיות לבדיקות ממוגרפיה:


• בדיקה שנתית בגילאים 40-84
• בדיקה שנתית בגילאים 45-54 ולאחר מכן בדיקה דו שנתית בגילאים 55-79
• בדיקה דו שנתית בגילאים 50-74

 

נמצא כי האסטרטגיה הראשונה מנעה 12 מקרי מוות עקב סרטן השד פר 1000 נשים שנבדקו, האסטרטגיה השנייה 9 מקרים פר 1000 נשים והשלישית – 7 מקרים פר 1000 נשים. יחד עם זאת, שיעור הביופסיות השפירות (עבור כ- 2.5 מיליון נשים) היה 481,000, 286,000 ו- 163,000, בהתאמה.

 

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007