הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בדיקות סקר להמצאות סרטן המעי הגס מפחיתות את שיעורי התמותה
24.08.17

 

ייתכן ויש צורך לעדכן את ההנחיות לביצוע בדיקות סקר לאיתור סרטן המעי הגס ולציין כי קיימת ירידה בסיכון לתמותה בשנים שלאחר ביצוע flexible sigmoidoscopy, אלו מסקנותיו של מאמר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

בשנת 2016, ה- U.S. Preventive Services Task Force סיכם כי אף בדיקת סקר לאיתור סרטן המעי הגס אינה מפחיתה את שיעורי התמותה מכל הסיבות. אך לאחר סקירה מחודשת של הראיות המדעיות ובדיקת שתי קבוצות גיל שונות, כל אחת בנפרד, סיכם כוח המשימה כי flexible sigmoidoscopy הפחיתה את שיעורי התמותה (relative risk, 0.975).

לאורך 12 שנות מעקב, כ- 3 מקרי מוות יכולים להימנע פר 1000 איש שיוזמנו לבדיקת הסקר.

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007