הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

השוואה בין ניטור המשכי של רמות הגלוקוז מול הטיפול המקובל, בקרב חולי סוכרת מסוג 2
24.08.17

 

ניטור המשכי של רמות הגלוקוז משפר את השליטה הגליקמית בקרב חולי סוכרת מסוג 2, אלו ממצאיו של מחקר שמומן על ידי התעשייה (Dexcom) ופורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

כ- 160 מבוגרים החולים בסוכרת סוג 2 וזקוקים למספר זריקות אינסולין מדי יום ועם רמות hemoglobin A1c של 7.5%–9.9% חולקו באופן אקראי לניטור המשכי של רמות הגלוקוז או לטיפול המקובל. לאחר 24 שבועות, קבוצת הניטור ההמשכי הדגימה ירידה משמעותית יותר ברמות ה- HbA1c בהשוואה לקבוצת הביקורת (-0.8% מול -0.5%). שתי הקבוצות הציגו שיעור דומה של תופעות לוואי ואיכות חיים דומה.

 

 

לידיעה >>

 

 

ההודעה הועברה ע"י צוות PharmaLine

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007