הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מה הקשר בין תפוצ'יפס לבריאות?
22.08.17

 

מבקרי פסטיבל חוצות היוצר שנערך החודש בירושלים, שהגיעו למופע בבריכת הסולטן, הופתעו אולי לגלות את המתחם כולו ממותג בלוגו של קופת החולים השנייה בגודלה בישראל — מכבי שירותי בריאות. מפתיע לא פחות היה למצוא, לצד כל מושב ממותג בלוגו הקופה, שקית של חטיף תפוצ'יפס — לא בדיוק המזון המומלץ על ידי משרד הבריאות או על ידי גוף שחורת על דגלו את בריאות הציבור, כמו קופת חולים.

 

זוהי רק דוגמה אחת לשורה של תופעות שיווקיות שמעלות את השאלה: מה לקופת החולים ולזה? כך, למשל, מכבי הגיעה להסכם עם עיריית אלעד, שלפיו הקופה ממתגת את כל כרטיסי התושב בעיר. כך, לצד לוגו העירייה, מתנוסס לוגו של קופת החולים על הכרטיס, ובחלקו האחורי יש הפניה לסניפים למוקד מכבי. אף שמדובר בכספי ציבור, במכבי סירבו לחשוף בפני TheMarker כמה כסף הוציאה הקופה על מיתוג המופעים וכרטיסי התושב.

 

 

לכתבה ב- TheMarker >>

 


מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007